Movies
Ratings
256
Green BookRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Remains of the DayRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
YouthRated ★ 3.0