Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0