Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0