Movies
Ratings
71
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0