Titles you rated
The ProposalRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5