Titles you rated
The ProgramRated ★ 2.5
FoxcatcherRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0