Movies
Ratings
419
The Parent TrapRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
The HeatRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.5