Movies
Ratings
376
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Fired Up!Rated ★ 4.0
John Tucker Must DieRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
The Handsome SuitRated ★ 3.5
Ella EnchantedRated ★ 3.5
InkheartRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Jack and JillRated ★ 3.5
StorksRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
BoltRated ★ 2.5
The CallRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.5