Movies
Ratings
685
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
King of ComedyRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
From Beijing with LoveRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
High & Low The Movie 3 Final MissionRated ★ 2.5
HiGH&LOW The Movie 2: End of SkyRated ★ 2.5- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 2.0