Titles you rated
KarmaRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Vice Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0