Series
Ratings
330
Run OnRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 1.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0