Series
Ratings
309
My Dear ExesRated ★ 5.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 4.0
Skam Season 2Rated ★ 3.0
Inu to KuzuRated ★ 1.0
His - I Didn't Think I Would Fall In LoveRated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Japanese StyleRated ★ 3.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.0
Happy of the EndRated ★ 3.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Depth of FieldRated ★ 5.0
Kirio FanclubRated ★ 3.0- Around The TableRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0- Black Girl's TalkRated ★ 4.5
Takasugisankano ObentoRated ★ 4.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.5
Tokyo BachelorsRated ★ 1.0