Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 1.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
The Time HotelRated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- 국가수사본부Rated ★ 3.5