Movies
Ratings
111
TwentyRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5