Movies
Ratings
90
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0