Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 2.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 0.5- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 5.0
- Hakutaka Shirataka Amane no Investigation FileRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
The Eternal 831Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Super RichRated ★ 5.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 5.0- Kamen Rider BuildRated ★ 5.0
- Panic CommercialRated ★ 5.0
Nee Sensei, Shiranai No?Rated ★ 5.0
HiruRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0