Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5
Family by ChoiceRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0