Movies
Ratings
50
American UltraRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 1.5
MovingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- ViragoRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
eXistenZRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
CrashRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Nun IIRated ★ 3.0