Movies
Ratings
38
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
GeniusRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
ConspiracyRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5