Movies
Ratings
708
The PianoRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
CrossingRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 0.5
Shallow HalRated ★ 2.5
Fist of FuryRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
AliensRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 1.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 1.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Grace of MonacoRated ★ 2.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 4.0