Movies
Ratings
234
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 5.0
Hijra in BetweenRated ★ 2.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
Jung_eRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 2.5