Movies
Ratings
529
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0