Movies
Ratings
542
Green BookRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
Borg vs McEnroeRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.5
Matchstick MenRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0