Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Esper's LightRated ★ 1.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Happy HourRated ★ 3.0
RipplesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.5
Bright FutureRated ★ 3.5
License to LiveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5