Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0