Series
Ratings
161
UnREALRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 3.0
Stone's CocoonRated ★ 3.0
Ai no, Gakkou.Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 2.5
The Public EnemyRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Dear SisterRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 4.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Koi wa YamiRated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
Renovation Like MagicRated ★ 4.0
Legendary Head ShouRated ★ 2.5- GO HOME~Keishichou Mimotofumeinin Soudansitsu~Rated ★ 3.0