Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.0
Battlestar GalacticaRated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0