Movies
Ratings
311
The Imitation GameRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5