Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5