Movies
Ratings
925
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.0