Series
Ratings
71
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5