Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 1.5
DetourRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0