Titles you rated
The HangoverRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 0.5- Baby's Day OutRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Bounty HunterRated ★ 3.0
The ReboundRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.0