Titles you rated
The MediumRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5- The Tenor - Lirico SpintoRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
BurlesqueRated ★ 5.0