Movies
Ratings
100
HerculesRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5