Titles you rated
The ShallowsRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5