Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5