Movies
Ratings
133
AntiqueRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
Midnight FMRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 0.5
KnowingRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 4.0