Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 3.0- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
PearlRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
AlienoidRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.0
CarterRated ★ 3.0
OldRated ★ 1.5
IncantationRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0