Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0