Titles you rated
KingdomRated ★ 4.5
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Clean With Passion For NowRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
TrapRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Devilish JoyRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0