Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0