Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5
Love 911Rated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 5.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 5.0
Playing for KeepsRated ★ 3.0
The Lucky OneRated ★ 4.0- The AggressivesRated ★ 2.0
We're the MillersRated ★ 4.0
When in RomeRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 3.5
Come, CloserRated ★ 2.0
Charlie St. CloudRated ★ 4.0
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 3.0
ElizabethtownRated ★ 3.0
Life as We Know ItRated ★ 4.0
The Truth About LoveRated ★ 4.0
Safe HavenRated ★ 4.0
New in TownRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.5