Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
WickedRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 2.5