Movies
Ratings
766
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 0.5
SpectreRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0