Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0