Movies
Ratings
238
YoloRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5