Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5