Series
Ratings
114
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 0.5
Snowy RoadRated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
CircleRated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 3Rated ★ 4.0
We Broke UpRated ★ 3.0
Super FamilyRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.5
Something About 1%Rated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 4.5