Series
Ratings
250
49 DaysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
God's Quiz : RebootRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 5.0
Her Private LifeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 4.0